• +370 699 08901
  • info@dvarosodyba.lt
  • Ateities g. 13, Užublendžiai, Jauniūnų sen. Širvintų raj.

Atsiliepimai

www.dvarosodyba.lt
Atsiliepimai

Jūratė ir Vytenis

Gruodžio 29, 2019 - 16:02

Sodybos šeimininkai nuostabūs ir šilti žmonės, turintys darnią, gerai dirbančią komandą. Sodyboje viskas apgalvota iki smulkmenų šventės ir poilsio patogumui: Aukščiausio lygio stalų dekoras ir serviravimas, kurį kūrė sodybos šeimininkė Vaida (ačiū už "nykštukus":) ) Nuostabus maistas, didelis dėkui šefei Ritai Patogūs ir jaukūs kambariai svečių poilsiui, visur ideali švara Išsipildė visi mūsų pageidavimai ir lūkeščiai, dėkui sodybos šeimininkui Ernestui. AČIŪ už nuostabią šventę

Monika

Rugsėjo 02, 2019 - 14:00

Labai nuostabi aplinka šventei! Pats profesionaliausias aptarnavimas, nerealus maistas bei pateikimas. Viskas apgalvota ir suplanuota iki smulkmenų! Šeimininkai nuostabūs, linksmi ir labai paslaugūs. Verti žymiai daugiau nei 5 žvaigždutės! Rekomenduojam visiems, nepasigailėsit. Ačiū Dvaro Sodybai už nuostabiai surengtą mūsų šventę. Sakau iki pasimatymo!

Daiva

Birželio 28, 2019 - 09:00

Galiu pasidalinti tik gerais įspūdžiais apie šią sodybą. Birželio viduryje šioje sodyboje šventėme dukters vestuves. Viskas buvo tikrai be priekaištų, pradedant labai smagiais šeimininkais Ernestu ir Vaida, pateiktu maistu, kuris buvo labai skanus ir gražiai pateiktas, šeimininkų pasiūlytas vakaro vedėjas atidirbo puikiai savo darbą. Sodyba netoli Vilniaus, tai dar vienas pliusas. Ačiū Jums už gražią šventę????rekomenduojame

Nijolė

Gegužės 24, 2019 - 07:46

Visada žemėje per mažai gerų žodžių - dėkingumo žodžių. Mes dažniai taip ir išsiskiriame, nepasakę jų vienas kitam. Norim ištarti DIDELIS AČIŪ sodybos savininkams už 20-mečio jubiliejaus "Ramunėlės vaistinės" šventė. Graži moderniai įrengta sodyba, jauki estetiška aplinka. Šeimininkai aukšto lygio profesionalai, išmanantys savo darbo, šaunoliai, harizmatiški draugiški ir paslaugus. Likom sužavėti ir bendravimu ir aptarnavimu. Maistas labai skanus - FANTASTIKA! Didžiausios rekomendacijos! DIDELIS AČIŪ nuo visų farmacijos specialistų.

Jurgita ir Broniukas

Vasario 17, 2019 - 22:59

Nuostabaus grozio sodyba. Puikus aptarnavimas, dieviskas maistas. Didelis aciu seimininkams.

Janina ir Kęstutis

Lapkričio 05, 2018 - 12:26

Labai ačiū šeimininkams už šiltą ir nuoširdų priėmimą ir aptarnavimą. Jūsų dėka sodyboje tvyro puiki aura– svečiai jautėsi kaip namie. Komfortiškos nakvynės sąlygos, labai skoningai įrengtos patalpos, labai subtiliai papuošti ir serviruoti stalai. Ypatingai skanus maistas. Linkime šeimininkams kuo didžiausios sėkmės. Rekomenduojame visiems, ieškantiems vietos šventei, tikrai nepasigailėsite.

Tomas ir Jelena

Spalio 28, 2018 - 18:11

Buvo taip gera ir nuostabu, kad atsiliepimą prisiruošėm parašyti tik dabar, nors vestuvės buvo liepos gale (2018-07-27)! Mus sužavėjo ne tik puiki sodyba, bet ir nerealiai nuostabūs sodybos šeimininkai! Viskas buvo tiesiog puiku. Ne tik mes, bet ir mūsų sviečiai, fotografai ir t.t. pastebėjo, kad tokio aptarnavimo kokybės ir operatyvumo nebuvo niekur matę. Visi mūsų pageidavimai buvo pildomi akimirksniu. Sodyba buvo papuošta nepriekaištingai, maistais buvo tobulas (už ką mes dėkingi Ritai Višniakovienei ir jos komandai), aptarnaujantis personalas malonus, paslaugus, draugiškas! Atidirbo 100%! Šioje sodyboje vyko ne tik mūsų vestuvių ceremonija, bet praleidome ten visą savaitgalį. Nepasigailėjome nei minutės, nes viskas buvo paruošta ne tik mūsų šventei, bet ir poilsiui! Didžiulis Ačiū!

Dovilė

Birželio 05, 2018 - 12:09

Ačiū už labai gražų ir šiltą priėmimą bei aptarnavimą. Tikrai likome sužavėti tiek aplinkos lauke, tiek viduje. Kambariai erdvūs, jaukūs, pasijutome kaip tikri dvarininkai :) miegantys šilkuose. Stalai paserviruoti pagal aukštą klasę, maistas pagamintas skaniai bei patiektas, jog ir nenorėdami valgyti tikrai suvalgysite. :) Didžiulis Ačiū. Jūs esate tikri šaunuoliai, tokį lygį ir toliau laikykite, o tobulėjimui nėra ribų. Šventėme pas Jus birželio 2-3 d.

Kastytis

Vasario 24, 2018 - 12:27

„Didžiausia padėka šeimininkams. Jie patys rūpinosi svečių priėmimu ir visą buvimo laiką. Į kiekvieną prašymą reaguoja atsakingai bei operatyviai. Tai buvo geriausia erdvė ir šventė per paskutinius mūsų įmonės vakarėlius.“, – „Seven live“ renginių organizatorius Kastytis Šliužas pasakoja apie „Tiketa“ ir „Siemens arenos“ darbuotojų šventę.

Kristina

Vasario 07, 2018 - 12:44

„Sodyba man patiko dar skaitant apie ją internete. O nuvykus, ji mus tiesiog pakerėjo. Patiko sodybos vaizdas, išplanavimas, interjeras. Viskas kruopščiai apgalvota, viskas turi savo vietą: jokių skersvėjų, jokių durų varstymų pokylių salėje, antikvariniai baldai poilsio zonoje, taip mėgstama vyrų susibūrimo vieta – baras ir dar su „viskas įskaičiuota“. Puikios erdvės gražioms fotografijoms rūsyje, ir visur kitur kur bebūtumėt. Atskiros zonos, norintiems atsipalaiduoti ir pasėdėti atokiau nuo triukšmo, norintiems praleisti laiką žaidžiant biliardą bei atsipalaiduoti „džiakuzi“ ar pasilepinti erdvioje, karštoje ir gerai ventiliuojamoje pirtyje. Tokią kokybišką pirtį kai kurie svečiai sakė rinktųsi SPA vakarui. Labai patiko atokiau pastatytas viešbutis. Mūsų šventėje dalyvavo trijų kartų atstovai. Todėl buvo svarbu, kad kiekvienas svečias rastų sau jaukų kampelį. Tie, kuriems reikia anksčiau eiti miegoti, ir tiems, kurie tiesiog nori pabūti tolėliau nuo triukšmo – maloniai pasišnekučiuoti – viešbutis ir jo poilsio zona puikiausiai tam tiko. Daugeliui įspūdį paliko dideli viešbučio kambariai, dušo kambariai, patalynė iš satino ir didelės dvigulės lovos, milžiniški langai ir šviesos nepraleidžiančios užuolaidos. Svečiai buvo sužavėti kava iš aparato. Jūs esate turbūt vienintelė sodyba, kurioje kavą porcijomis ruošia profesionaliu aparatu! Labai patiko tai, kad šeimininkai „nelindo į akis“ svečiams. Bet jeigu tik ko prireikė, jie visuomet buvo čia pat ir iškart padėdavo. Maistas buvo ypatingai skanus, gražiai patiektas. Patiekalų kokybė aukštai iškėlė kartelę aptarnaujančiam personalui. Šioje sodyboje yra visuma. Nuo šeimininkų paslaugumo, mokėjimo išgirsti, supratingumo, lankstumo iki viso kas reikalinga klientui tam, kad jis atvažiuotų pirmas, o išvažiuotų paskutinis. Tikriausiai ir patys supratote, kad mūsų visiems svečiams buvo gera. Jautėmės kaip namuose. O taip būna labai retai. Patarimai tiems, kas ieško: Visuomet ieškokite kur geriausia – kur jauku, smagu, estetiška, kur galite tiesiogiai dėl visko tartis ir derėtis su šeimininku. Atkreipkite dėmesį į Jums skirtą laiką, į bendravimą, į patarimus. Išsakykite savo mintis ir lūkesčius. Tiems, kas ieško nuostabios vietos savo šventei: krikštynoms, vestuvėms, jubiliejui – važiuokite į „DVARO SODYBĄ“!, – pasakoja jubiliejų sodyboje, su šaunia kompanija, šventusi Kristina Lingienė.

Ieva

Spalio 17, 2017 - 11:52

Pagaliau radau laiko prisėsti parašyti atsiliepimą :) Sodyba nuostabi, labai jauki aplinka, sodyba pati save puošia, mums net nereikėjo perkrauti dekoru kad viskas būtų idealu. Mes sužavėti. Svečiai gyrė kambarius, aukščiausia klasė. Visi liko patenkinti, saldžiai ir patogiai išsimiegoją :) Mums labai patiko sodybos šeimininkai. Labai šilti ir mieli žmonės, dar niekur neteko tokių sutikti. Nekilo jokių problemų ar nesusikalbėjimų. Sodybos šeimininkai myli savo darbą. Ačiū Jums už tai!!! Tik pačiais geriausiais žodžiais galime apibūdinti. Gyvuokite dar ilgai ilgai, visko jums kuo geriausio, jūs nerealūs. 100balų :) Ieva ir Lukas Grigai 2017-08-26

Vitalis

Rugsėjo 03, 2017 - 20:58

Si savaitgali atsventem dukros vestuves.Ka galiu pasakyti-seimininkai superiniai bendraujantys zmones.Kambariai kaip namuose-10 is10.Ir aplamai galiu pasakyti tik silciausius zodzius.Linkiu viso geriausio ir bukit visada tokie fantastiski.

Inga ir Modestas

Gegužės 24, 2017 - 15:33

Ačiū Dvaro sodybai už nuostabią šventę. Maistas puikus, patalpos nuostabios. Visi svečiai tiesiog sužavėti liko sodyba. Ačiū už visą aptarnavimą ir pagalbą :) Labai rekomenduojame :)

Lina

Lapkričio 15, 2016 - 10:42

Ačiū labai nuostabios sodybos nuostabiems šeimininkams ! Lina ir Irmantas

Rašytį atsiliepimą