• +370 699 08901
  • info@dvarosodyba.lt
  • Ateities g. 13, Užublendžiai, Jauniūnų sen. Širvintų raj.

Pobūvių salės nuoma Vilniuje, kaip išsirinkti?

„Dvaro Sodyba“
Pobūvių
salės nuoma Vilniuje, kaip išsirinkti?

Artėja smagi šventė? Gimtadienis, jubiliejus, o gal krikštysite mažylį ar netgi rengiatės atšokti vestuves ir ieškote salės nuomai? Pasiūla didelė, tačiau išsirinkti bus tikrai lengviau, jei vadovausitės šiais praktiškais ir naudingais patarimais.

 

Aiškiai apibrėžkite poreikius

 

sales-vilniuje

 

Dar prieš pradėdami savo paieškas turite aiškiai nuspręsti, kokios salės reikia. Tai pagrindiniai kriterijai, tokie kaip dydis ar talpinamų svečių skaičius, kaina, interjero stilistika. Jei iš anksto nubrėšite sau aiškius rėmus bus ne tik lengviau surasti patį tinkamiausią variantą, išvengsite emocinės įtampos ir dvejonių keliamo streso, o taip pat sutaupysite ir laiko, ir pinigų. Svarbu paminėti, kad salė gali būti ne tik per maža, bet ir per didelė, todėl visada ieškokite būtent tokios, kokia reikalinga pagal planuojamą žmonių skaičių.

 

Kur ieškoti salės nuomai?

 

pobuviu-sales-vilniuje

 

Daugiausiai informacijos apie šventėms nuomojamas patalpas rasite internete. Čia svarbu paieškos sistemai užduoti teisingą „klausimą“. Pavyzdžiui, paieška gali būti orientuojama pagal vietovę: „pobūvių salės Vilniuje“ arba „salės nuoma Širvintų rajone“ ir pan. Informacijos geriausiai ieškoti specialiai salei pristatyti skirtuose tinklapiuose, o ne paslaugų kataloguose – ten faktai gana dažnai prasilenkia su realybe, viskas pateikiama gana paviršutiniškai.

 

Kitas patikimas būdas rasti vietą savo šventei – draugų ar pažįstamų rekomendacijos. Žinoma, verta prisiminti, kad kiekvieno skonis individualus, tad prieš skubėdami rezervuoti salę, būtinai aplankykite jos tinklalapį ir pasidomėkite smulkmenomis.

 

Iš visos pagal vietą tinkamos pasiūlos pasirinkite keletą patraukliausių ir tinkamiausių variantų. Rekomenduojama sutarti laiką ir nuvykti nuomojamos salės apžiūrėti. Savo teikiamomis paslaugomis neabejojantys verslininkai bus laimingi, kad domitės jų sale ir mielai ją aprodys.

 

Kodėl verta rinktis salę rajone?

 

dvaro-sodybos-gamta

 

Šventėms skirtų vietų pasiūla didžiuosiuose šalies miestuose iš tikrųjų didelė ir įvairi, tačiau ne mažiau jų rasite ir rajonuose. Klausimų, kodėl verta nuomotis salę, esančią miesto centrinėje dalyje niekam nekyla, tačiau už tokią salę turite būti pasirengę mokėti gerokai daugiau. O ir mokate dažniausiai ne už geresnę kokybę, o tiesiog už salės vietą.

 

Puiki alternatyva yra rajonų pasiūla, kurioje nuomos paslaugos kainuoja kiek pigiau. Tačiau kaina – tai ne vienintelis tokių salių privalumas, o jų iš tikrųjų visa gausybė:

 

- Už miesto daugiau privatumo, galima mėgautis ramybe ir gamtos prieglobsčiu;

 

- Rajone esančios salės dažnai įrengtos vilų ar dvarų kompleksuose, kurių aplinka itin vaizdinga ir puikiai tinka fotosesijoms;

 

- Jei planuojate šventę šiltojo sezono metu, pasirinkdami rajone esančią salę galėsite dalį šventės perkelti į erdvę po atviru dangumi;

 

- Rajone esančiose salėse dažnai siūloma papildomų pramogų ar paslaugų: maitinimas, kubilas, pirtis, šaudymas lankais, jojimas ar pan., tad svečiai tikrai nenuobodžiaus.

 

Taigi, jei ieškote salės, būtinai apsvarstykite tas vietas šventei, kurios yra rajone. Pavyzdžiui, vilniečių šventei puikiai tiks salės nuoma Širvintų rajone ar aplink.

 

Salės nuomai pasirinkimo klaidos

 

Kiekvienas norime surengti jaukią ir smagią šventę, todėl organizavimo procese dažnai pasiduodame emocijoms. Deja, jos verčia priimti nepagrįstus sprendimus, o apdairūs pardavimų vadovai dažnai šiuo aspektu pasinaudoja. Štai kelios pagrindinės klaidos, kurias dažnai daro ieškantys vietos savo šventei:

 

- Sodyba, kurioje yra salė, turi būti lengvai randama, o į ją vedantis kelias – puikiai pravažiuojamas. Tai labai svarbus kriterijus svečiams, pirmasis įspūdis apie jūsų šventę turi būti geras;

 

- Jei salės nuomotojo požiūris nėra priimtinas, geriau ieškokite kitos salės – priešingu atveju, bus sunku sutarti ir galutinis kompromisas tikriausiai nedžiugins;

 

- Vaikantis prabangos pasirenkamos per didelės patalpos, todėl svečiai pasidalija grupėlėmis ir vangiai bendrauja tarpusavyje;

 

- Negalvokite, kad papuošimai visiškai pakeis salės interjerą ar stilių, rinkitės tai, kad savaime bent dalinai atitinka šventės temą ar idėją.