• +370 699 08901
  • info@dvarosodyba.lt
  • Ateities g. 13, Užublendžiai, Jauniūnų sen. Širvintų raj.

Sodybos nuoma vestuvėms

„Dvaro Sodyba“
Sodybos
nuoma vestuvėms

sodybos nuoma vestuvems

Vestuvės yra nepakartojama ir viena svarbiausių švenčių žmogaus gyvenime. Jas norisi atšvęsti kuo linksmiau ir įsimintiniau. Tačiau neretai jaunavedžiai susiduria su problema – kur sutalpinti ir apnakvyndinti visus svečius? Kaip šventę padaryti išskirtinę?

Jau seniai svečiai nesižavi tradicinėmis salėmis su pirtimis. Todėl, norint jaukios nuotaikos, unikalių potyrių svečiams, gražios aplinkos, galimybės komfortiškai pernakvoti, verta šventę planuoti sodyboje.

Dvaro sodybos prašmatni pokylių salė talpina iki 80 žmonių. Esant poreikiui, galima pastatyti lauko palapinę prie fontano arba žalioje vejoje. Gražus kraštovaizdis ir kiekvienam skoniui patinkančios pramogos – nuo biliardo ir šokių iki ryto iki degustacijų gotikinio stiliaus vyno rūsyje ar nuostabios fotosesijos. Nepriekaištinga virtuvė ir visokeriopa pagalba organizuojant šventę padeda sukurti neišdildomus įspūdžius.

 

Norisi, kad šventė būtų smagi ir jauki, o visiems svečiams liktų tik patys geriausi atsiminimai. Apie tai svarstydami kūrėme „Dvaro sodybą“, kurioje jau ne viena laiminga pora atšoko savo vestuves. Unikali ir išpuoselėta erdvė puikiai tinka įvairioms vestuvių puotoms, tad kviečiame lemtingąjį „Taip“ švęsti mūsų sodyboje!

 

Mes esame tam, kad sukurtumėme nepamirštamą šventę Jums ir Jūsų svečiams! Peržiūrėti vestuvių salės galeriją

 

„Dvaro sodybos“ privalumai jaunavedžiams ir jų svečiams:

sodybos vestuvems

- Galite rinktis iš keleto skirtingo tipo salių pobūviams;

- Išpuoselėta sodybos aplinka taps puikiu fonu vestuvinei fotosesijai;

- Galimybė surengti itin didelę šventę sodybos erdves papildant lauko palapine vaizdingos gamtos apsuptyje;

- Svečiams siūlomos įvairios pramogos: biliardas, degustacijos, fotosesijos ir kt.;

- Galimas svečių apgyvendinimas patogiuose sodyboje esančiuose viešbučio numeriuose;

- Nereikės papildomai rūpintis maistu ir aptarnaujančiu personalu – viskuo pasirūpins sodybos komanda;

- Greitai ir patogiai pasiekiama vieta tiek nuo Vilniaus, tiek nuo Kauno. Žiūrėkite, kaip atvykti;

- Gamtos peizažai ir šventės privatumas.

„Dvaro sodybai“ pasirinkome vietą Vilniaus rajone, kurioje plyti nuostabus gamtos kampelis. Sodybos ansamblis tarsi įsilieja gamtos apsuptyje, nuostabūs vaizdai atsiveria iš sodybos terasų bei pro langus, tad net ir būdami viduje galėsite justi gamtos prisilietimą. Išpuoselėta aplinka pasitinka vos atvykusius svečius – visiems patinka laiką leisti jaukiame kiemelyje, kurio centre puikuojasi fontanas, o kraštuose atsiveria natūralios gamtos panoramos.

 

Kiekviena renginiams bei asmeninėms šventėms skirta salė skiriasi ne tik savo dydžiu, bet ir interjeru. Galėsite rinktis iš keleto variantų arba savo šventę planuoti skirtingose erdvėse ir taip užtikrinti savo svečiams dar daugiau įspūdžių. Sodybos interjere vyrauja klasikiniai sprendimai, kuriems iškalbingus akcentus suteikia antikvariniai, dvaro gyvenimo prabangą menantys baldai, atkeliavę iš tokių kraštų kaip Italija ar Prancūzija. Siekiame, kad „Dvaro sodyboje“ kiekvienas pajustų išskirtinę atmosferą, susilietų su gamta ir galėtų pasijusti tarsi tikras dvarininkas.

 

Kodėl sodybos vestuvėms – visada geras pasirinkimas?

sodybos nuoma vestuvems

Šiuolaikinės vestuvės labai varijuoja savo stiliumi ir svečių skaičiumi, tad sužadėtiniams tenka pasirūpinti daugybe smulkmenų. Dažnai dalis svečių atvyksta iš kitų miestų ar tolėliau esančių vietovių, tad neišvengiamai tenka pasirūpinti ir jų apgyvendinimu. Tai vienas svarbiausių sodybų privalumų – čia galite švęsti iki pat aušros, o svečiai patogiai ilsėtis galės niekur nevykdami, čia pat įkurtuose kambariuose.

 

Kitas svarbus sodybų privalumas yra sąlytis su gamta. Natūrali gamta ir išpuoselėta aplinka suteikia romantikos prieskonį ir tampa idealiu fonu įspūdingoms vestuvinėms nuotraukoms. Taigi, jaunavedžiams nereikia specialiai vykti į fotosesijos vietą ir ilgam palikti svečių nuobodžiauti, jie gali fotosesiją surengti visai netoliese.

 

Sodybose siūlomos pobūvių salės yra daug erdvesnės, todėl čia visada gausite geriausią kainos ir kokybės santykį. Sodybos vestuvėms paruošia dideles sales, kuriose yra vietos ir šokiams, ir smagiems žaidimams, o svečiams siūlomos įvairios pramogos. Visa tai svarbios smulkmenos, kuriomis iš anksto pasirūpina didelę renginių organizavimo patirtį turintis personalas.

 

Daugelis savo vestuves planuojančių sužadėtinių ieško privatumo ir erdvės, kurioje galėtų savo meilės šventę paminėti brangių ir artimų žmonių rate. Tai užtikrina sodybos, kuriose garantuojamas visiškas privatumas, išvengiama bereikalingo šurmulio. Viskas šventės dieną bus skirta tik Jums. Atraskite visus sodybų teikiamus privalumus ir susikurkite savo svajonių šventę, vestuvėms pasirinkdami „Dvaro sodybą“. Tai vieta, kur prasideda laimingos meilės istorijos!