• +370 699 08901
  • info@dvarosodyba.lt
  • Ateities g. 13, Užublendžiai, Jauniūnų sen. Širvintų raj.

Sodybos Širvintų rajone - nuoma

„Dvaro Sodyba“
Sodybos
Širvintų rajone - nuoma

Dvaro sodyba– vieta, skirta žmonėms, kurie ieško išskirtinės aplinkos vestuvėms, krikštynoms, jubiliejui, įmonės vakarėliui, konferencijai ar seminarui.


Jums jau pabodo standartiniai viešbučiai arba sodybos su viena pokylių sale? Puiku! Nes Dvaro sodyboje rasite atskiras erdves pramogoms, tokioms kaip degustacijos gotikinio stiliaus vyno rūsyje, biliardas, šokių salė, pirtis, terasa, židiniai, SPA, sauna, sūkurinė vonia su tropiniu lietumi, fotosesija ant XIX a. vidurio neobaroko stiliaus antikvarinių baldų iš Prancūzijos, Švedijos ir Italijos.

Jūsų šventei stalą ruoš Lietuvoje gerai žinoma virtuvės šefė Rita Višniakovienė. Knygos “Kviečiu prie stalo” autorė sukaupė net dviejų dešimtmečių patirtį ir trijų kartų šeimos tradicijas.

 

2017m. vasarą Dvaro Sodyboje buvo filmuojama kultinio filmo "Tarp mūsų berniukų" antra dalis "Klasės susitikimas berniukai sugrįžta" 


 

Kodėl rinktis mūsų sodybą?

 

Smagiausios šventės ir geriausi atsiminimai gimsta čia, „Dvaro sodyboje“. Tad jei artėja ypatinga proga, laukia įsimintina asmeninė šventė arba norite nustebinti verslo partnerius, kviečiame į svečius. „Dvaro sodybos“ nuoma – tai unikali galimybė pasimėgauti visais gamtos prieglobsčio malonumais, ramybe ir pabėgti nuo įtempto miestietiško gyvenimo rimto. Tačiau negalvokite, kad atvyksite į tikrą sodybą – visi mūsų svečiai gali mėgautis ypatingais patogumais nuo modernių technologijų rengiant seminarus iki minkštutėlių dvaro šeimininkų vertų patalų.

 

Kviečiame pasižvalgykite po sodybą

 

sodyba širvintų rajone nuoma

 

Galerijoje kviečiame pasidairyti ir po sodybos vidų, ir po išpuoselėtą kiemelį, kuris savo išvaizda svajingiems pasivaikščiojimams kviečia tiek vasarą, tiek žiemą. Mūsų svečiai itin vertina kokybę, kuriai kurdami „Dvaro sodybą“ skyrėme daug dėmesio. Kiekviena detalė čia apgalvota ir patogi tarsi savuose namuose, bet kartu leidžia pajusti šeimininkų nuoširdų rūpestį.

 

Pasirinkite mūsų sodybą savo šventei ar verslo renginiui ir atraskite visus privalumus: ramų bei kokybišką poilsį, linksmybėms skirtą infrastruktūrą ir sales, visus pakerinčią dvariško interjero, akmens, metalo ir natūralaus medžio dermę. Lengvas prabangos dvelksmas suteiks šventei ar renginiui šarmo, tačiau kartu ir neįpareigos. O jei tik panorėsite šią temą išpildyti, pasiūlysime ne vieną idėją, nes dvaruose visada netildavo juokas, o garsas apie šventes sklisdavo toli.

 

Ir apskritai, sodybos nuoma, visada gera mintis, tad šventei suruošti nebūtinai reikia progos – tiesiog sukvieskite savo draugus, šeimos narius ir gimines. Žmonės yra svarbiausi, o kai jie susirenka drauge, kuriami patys geriausi atsiminimai.

 

Pasirinkę „Dvaro sodybą“ savo šventei ar verslo renginiui galėsite mėgautis šiais privalumais:

 

- Esame atokiau nuo miesto gausmo, todėl mūsų svečiai gali mėgautis tyla bei ramybe, pailsėti ir pabėgti nuo įtempto miestietiško gyvenimo ritmo;

 

- Sodybą supa natūrali gamta, kuri prasideda čia pat, vos žengus kelis žingsnius;

 

- Itin puoselėjame kiemelį, kuriame atsiveria puikus vaizdas į gamtą, čia smagu pavaikštinėti, prisėsti ant suolelio arba surengti fotosesiją;

 

- Nors sodyba ramybę užtikrina besislėpdama gamtos prieglobstyje, ją lengvai pasieksite iš didžiųjų šalies miestų ir paprastai rasite sekdami kelio ženklus;

 

- Siūlome keletą salių įvairaus tipo ir dydžio renginiams, o esant poreikiui, svečiai gali apsistoti čia pat veikiančio viešbučio kambariuose;

 

- Unikali sodybos architektūra leidžia mėgautis visais statybos iš medžio, akmens ir metalo privalumais ir jaukumu, o dvaro įspūdį kuria autentiško stiliaus baldai ir interjero detalės.

 

„Dvaro sodyba“ – puikus pasirinkimas visiems, ieškantiems vietos šventei. Kvalifikuotas ir didelę patirtį turintis mūsų personalas pasirūpins visomis smulkmenomis ir padės įvairiose situacijose. Esame komanda, kuria galima pasitikėti, kurią mūsų svečiai drąsiai rekomenduoja savo draugams ir pažįstamiems. Visada džiaugiamės, kai sodyboje šurmuliuoja šventės, o pokalbiai netyla nors ir iki ryto – sukūrėme vietą, kurioje būti taip gera, kad tiesiog nesinori išvažiuoti. Tačiau ne bėda, nes sodybos nuoma galima įvairiems laikotarpiams, tad viskas priklauso nuo Jūsų norų!

 

Jei svajojate sukurti jaukią ir smagią šventę, suteikti svečiams išskirtinį įspūdį, pasirinkite „Dvaro sodybą“. Čia rasite malonų aptarnavimą ir nuoširdų rūpestį, kuris leis tiek Jums, tiek Jūsų svečiams jaustis laukiamais ir atrasti tikrąjį šios vietos šarmą. Daugelis švenčių, ypač asmeninių, į atmintį įsirėžia ilgam. Pasirinkdami mūsų sodybą galite būti tikri, kad išlikę atsiminimai bus puikūs!