• +370 699 08901
  • info@dvarosodyba.lt
  • Ateities g. 13, Užublendžiai, Jauniūnų sen. Širvintų raj.

Pobūvių salės Vilniaus rajone

„Dvaro Sodyba“
Pobūvių
salės Vilniaus rajone

Nuomojamų salių vieta: Ateities g. 13, Užublendžiai, Jauniūnų sen. Širvintų raj.


„Dvaro sodyba“ kviečia atrasti net kelias pobūvių sales, kurios pritaikytos įvairioms šventėms ir renginiams. Atvykę pas mus rasite malonų aptarnavimą, išpuoselėtą sodybos aplinką ir jaukiai bei stilingai įrengtas sales, kokiose, priklausomai nuo renginio tipo, tilps keliasdešimt žmonių. Salėse yra visi reikalingi baldai ir IT infrastruktūrą, todėl galima organizuoti įvairius verslo renginius: seminarus ar mažesnes konferencijas. Mūsų komanda pasirūpins visais svečių poreikiais ir suteiks reikalingą pagalbą, tad pasirinkus mus galite būti tikri puikiais įspūdžiais ir geromis emocijomis.
 
Savo svečius „Dvaro sodyba“ pasitinka išpuoselėtu kiemu, kuriam privatumo suteikia sodybos pastatų kompleksas. Čia tikrai rasite vietą savo renginiui, nes siūlome įvairų ir skirtingą erdvių pramogoms pasirinkimą. Didesniems renginiams puikiai tiks pagrindinės salės, o kameriniams, mažesniems – jaukią aplinką sukurs rūsyje įrengta kiek mažesnė erdvė. Verslo renginius kviečiame organizuoti salėje su terasa, kuri dalyviams suteiks galimybę bet kuriuo metu atsikvėpti arba surasti privačią erdvę pokalbiui telefonu.
 
Daugybė privalumų vis labiau ir labiau gausina mūsų klientų ratą, tad sodyboje nuolat šurmuliuoja šventės. Nepaisant to, pastatų kompleksas suplanuotas taip, kad skirtingos kompanijos viena kitos visiškai netrikdytų, užtikrinamas privatumas, o pro visų salių langus atsiveria pasakiškas gamtos peizažas. Salių galerija
 
 
Kuo išskirtinė „Dvaro sodyba“?
 
 
- Sodybos kompleksą sudaro keletas pastatų, kurie suprojektuoti siekiant sukurti originalią ir unikalią erdvę šventėms, renginiams ir pramogoms. Išskirtinis eksterjeras suteikia galimybę svečiams mėgautis terasomis ir kvapą gniaužiančiais gamtos vaizdais, o interjere puikiai dera paprastumas ir dvarų kultūrai būdinga prabanga, antikvariniai baldai ir senovinės formos.
 
- Kuriant erdves šventėms ir renginiams buvo pasirinkti sprendimai, kurie leidžia lengvai prisitaikyti prie bet kokio renginio tipo, todėl mūsų sodyboje keliamos vestuvės, švenčiamos krikštynos, vyksta draugų susitikimai ir net filmuojami filmai!
 
- Pobūvių salės Širvintų rajone yra puikus pasirinkimas, jei norite maloniai nustebinti savo svečius gardžiu maistu, mūsų sodybos personalas tikrai pasirūpins skanėstais, kuriuos įvertins kiekvienas gurmanas. Bendradarbiaudami su virtuvės profesionale - šefe Rita Višniakoviene – sukursime vaišių stalą, kuris maloniai nustebins ir pranoks lūkesčius. „Dvaro sodybos“ personalas turi daug metų patirties organizuojant įvairias asmenines šventes ir verslo renginius, todėl padės pasirūpinti visomis reikalingomis smulkmenomis.
 
Rinkitės „Dvaro sodybą“ savo asmeninėms šventėms
 
 
- Platus erdvių pramogoms pasirinkimas, kuris tiks tiek gimtadieniui ar draugų vakarėliui, tiek vestuvėms;
 
- Išpuoselėta aplinka ir stilingas interjeras bei visa reikalinga infrastruktūra;
 
- Galimybė apsistoti čia pat, sodyboje esančiuose viešbučio numeriuose;
 
- Nereikia papildomai rūpintis šventės vaišėmis;
 
- Sodyba Širvintų rajone yra greitai ir patogiai pasiekiama iš didžiųjų miestų. Žiūrėti, kaip atvykti;
 
- Užtikrinamas privatumas ir aukštos kokybės paslaugos;
 
-  Originalus ir unikalus pasirinkimas, kuris užtikrins puikius atsiminimus ir geras emocijas;
 
- Sodybos aplinka puikiai tinka vaizdingoms fotosesijoms gamtos peizaže;
 
- Siūlomos papildomos pramogos: biliardas, pirtis, SPA, sauna ir kt.
 
Rinkitės „Dvaro sodybą“ verslo renginiams
 
pobuviu salės vilniaus rajone
 
- Sodybą Širvintų rajone lengvai suras ir lengvuoju automobiliu pasieks visi dalyviai iš aplinkinių ar didžiųjų Lietuvos miestų. Žiūrėti, kaip atvykti ;
 
- Esant poreikiui, galimas svečių apgyvendinimas čia įsikūrusiame viešbutyje;
 
- Salėse yra visi reikalingi baldai bei įranga, tad nereikės papildomai rūpintis smulkmenomis;
 
- Galima rinktis salę su terasa, kuri šiltojo sezono metu gali virsti įspūdinga laisvalaikio zona renginio dalyviams;
 
- Originalus ir unikalus pasirinkimas, kuris verslo partneriams sudarys puikų įspūdį;
 
- Po oficialios renginio dalies galite pratęsti bendravimą neformalioje aplinkoje ir pasimėgauti sodybos pramogomis: biliardu, sauna, SPA ir kt.