• +370 699 08901
  • info@dvarosodyba.lt
  • Ateities g. 13, Užublendžiai, Jauniūnų sen. Širvintų raj.

Sodybos vestuvėms Vilniaus rajone, kaip išsirinkti?

„Dvaro Sodyba“
Sodybos
vestuvėms Vilniaus rajone, kaip išsirinkti?

sodybos vestuvems vilniaus rajone

 

Gamtos skleidžiama romantika, gražios apylinkės, jaukumas ir erdvės pojūtis bei privatumas vilioja sužadėtinius savo šventei rinktis sodybas. Jos pastaruoju metu itin populiarios, tad rezervacijos kai kur atliekamos gerokai iš anksto – net prieš metus. Visa tai dar labiau didina spaudimą greičiau pasirinkti šventės vietą, o juk norisi, kad viskas būtų tobula. Dalinamės įžvalgomis, kokių vietų ieškoti Vilniaus rajone ir į ką visada verta atkreipti dėmesį.

 

Rinkitės praktiškai

 

sodybos vestuvems

 

Visų pirma, atlikite namų darbus – surinkite visą reikalingą informaciją apie dominančias sodybas (į šią sąvoką taip pat patenka ir dvarai bei vilos). Daug informacijos rasite internete, tad nepatinėkite pasinaudoti paieškos sistemomis ir paieškoti komentarų. Visa tai leis geriau įvertinti teikiamų paslaugų kokybę, o ji vestuvių atveju yra itin svarbi.

 

Venkite rinktis vien pagal turimą biudžetą – į jį galima tilpti taupant įvairioms smulkmenoms, tačiau šventės vieta tikrai nėra viena iš jų. Renkantis sodybą svarbiausia yra paslaugų kokybė. Ir net jei rinksitės kitus maisto tiekėjus (arba sodyba tokios paslaugos nesiūlo), vietos personalui teks atlikti daugybę darbų: jie rūpinsis salės dekoru ir paruošimu, aptarnaus svečius, paruoš aplinką ir kt. Visa tai svarbu, todėl verta ieškoti tokios komandos, kuri jau turi patirties ir gali pasiūlyti ne tik sienas ir stogą, bet visą paslaugų komplektą, o lemtingąją dieną gebės dirbti petys petin su kitų paslaugų tiekėjais.

 

Kodėl svarbi sodybos vieta?

 

sodybos vestuvems

 

 

Kartais galvojama, kad jei jau sodyba yra už miesto, tai visai nesvarbu kur ji, o dešimt kilometrų nieko nekeičia. Žinoma, tame tikrai yra tiesos, tačiau kai tuos kelis papildomus kilometrus reikia įveikti važiuojant duobėtu miško keliuku, visa šventės nuotaika tiesiog išgaruoja. Savo svečiais besirūpinantys sodybų šeimininkai pasirūpina ir aiškiomis nuorodomis, kurios padeda surasti šventės vietą svečiams, ir patogiu privažiavimu. Venkite rinktis sunkiai surandamas ar labai atokias vietas, nes neišvengsite svečių vėlavimo, skambučių, o galiausiai sukelsite vėluojantiesiems daugybę streso.

 

Jei renkatės sodybą Vilniaus rajone, prioriotetą teikite lengvai pasiekiamose vietose, netoli pagrindinių kelių įsikūrusioms viloms ir dvarams. Šiuo atžvilgiu labai patogus Širvintų rajonas, kurį iš sostinės bei aplinkinių miestų galima pasiekti greitai ir patogiai. Sodybos nuoma vestuvėms Širvintų rajone.

 

Kuo skiriasi sodybos, vilos ir dvarai?

 

Nors kalbant apie šventėms skirtas vietas už miesto, dažnai vartojamas apibendrinantis sodybos terminas, skirtumų vis dėlto yra. Iš tikrųjų sodybos – tai dažniausiai modernaus kaimo eksterjero bei interjero statiniai, kuriuose dominuoja medis ir paprastumas. Jos šventei siūlo sales ir keletą miegamųjų vietų, jų statiniai paprastai nėra itin dideli, o kompleksą sudaro pagrindinis pastatas ir mažesnis jo variantas, skirtas nedidelėms šventėms.

 

Vilos atskleidžia gerokai prabangesnį interjerą ir leidžia pasijusti tikru aristokratu. Jos pasitinka itin išpuoselėta aplinka, sodu, o viduje kuria prabangos įspūdį. Vilose naudojama daugiau moderniam interjerui būdingų medžiagų, pavyzdžiui, stiklas, metalas, akmuo, prabangūs dekoro elementai. Dažnai čia talpinamas nemažas skaičius svečių, kurie gali likti ir nakvynės.

 

Dvarai yra tarsi tarpinis variantas, siūlantis universalius pasirinkimus. Lietuviams dvarai itin patinka, nes primena didingą šalies istoriją, suteikia užuominą apie kultūrinius aspektus. Dvarai – tai ne šiaip sodybos, o visas kompleksas, kuriame vienu metu dažniausiai gali vykti net kelios didelės šventės. Čia dažnai siūloma ne tik salės nuoma, bet ir papildomos paslaugos, svečiai yra patogiai apnakvindinami. Dvarų interjeras – prabangus, tačiau kartu ir paprastas, tad jei norite kurti teminę šventę, čia itin smagiai galima sužaisti naudojant įvairius aksesuarus ir papuošimus. Kaip nuo seno priklauso dvarams, čia dažnai rasite ir puoselėjamus sodus bei gėlynus, kurie taps nuostabiu fonu fotosesijoms.