• +370 699 08901
  • info@dvarosodyba.lt
  • Ateities g. 13, Užublendžiai, Jauniūnų sen. Širvintų raj.

Sodybos Vilniaus rajone – patarimai renkantis [TOP 4]

„Dvaro Sodyba“
Sodybos
Vilniaus rajone – patarimai renkantis [TOP 4]

Artėja gimtadienis, krikštynos, o gal tiesiog norite suburti šeimą ir draugus? Nėra geresnio vietos pasirinkimo už sodybą prie Vilniaus, kuri puikiai atitiks visus šventės poreikius. Ir visai nesvarbu, kokia šventė, vieta visada yra vienas svarbiausių pasirinkimų, tad jį verta atlikti atsakingai. Galiausiai, šventės vieta neišvengiamai diktuoja ir kitus poreikius: maistą, dekoro elementus ar net svečių skaičių. Pateikiame keletą naudingų patarimų apie šventės vietos pasirinkimą, kurie padės suvokti, ką ir kodėl verta rinktis.

 

1. Planuoti pradėkite nuo svečių

 

sodybos nuoma vilniaus rajone

 

Visose šventėse svarbiausi yra svečiai – juk be jų nebūtų ir pačios šventės. Todėl planuoti verta pradėti būtent nuo svečių sąrašo. Esant poreikiui, vėliau jis gali būti ne kartą keičiamas ir tikslinamas, tačiau preliminarų svečių skaičių reikėtų žinoti jau planavimo pradžioje. Nei viena salė, vila ar dvaras nėra guminis, todėl patalpos gali būti paprasčiausiai per mažos, o tai gadins nuotaiką ir bendrą atmosferą. Iš karto ieškoti didesnės vietos nėra racionalus sprendimas – per didelės patalpos suteikia nejaukumo pojūtį, kai vietos daug, svečiai išsiskirsto grupelėmis. Be to, didesnės patalpos ir kainuoja brangiau.

 

2. Nusistatykite biudžetą

 

Kitas svarbus žingsnis, renkantis vietą šventei, yra biudžeto numatymas. Taip apsisaugosite nuo emocijų lemiamo išlaidavimo ir nubrėšite sau tam tikras ribas. Šventėms skirtų sodybų kainos gali ženkliai skirtis, todėl reikia atsakingai įvertinti savo galimybes. Žinoma, reikėtų atsižvelgti ir į rinkos pasiūlą, realistiškai vertinti situaciją. Visada truputį sutaupysite, jei pirksite daugiau paslaugų, pavyzdžiui, jei sodyboje siūloma ne tik salės nuoma, bet ir maitinimas, nakvynė, pramogos.

 

3. Turėkite šventės planą

 

Vos pradėjus galvoti apie šventę, reikėtų susidėlioti pagrindinius akcentus. Tai nebus sunku, nes kiekvienas dažniausiai žinome, kokios šventės norime, kokią stilistiką deriname su svarbia proga. Apgalvoję tai suvoksite, kokios sodybos ieškoti. Sodybos labai skiriasi savo išvaizda ir varijuoja nuo jaukių tradicinių rąstinių statinių iki šviesaus ir blizgesiu tviskančio vidaus interjero; kai kuriose jų šventės dalį galima perkelti į atvirą erdvę (tai itin patogu, jei šventėje dalyvauja vaikai), o kitose visas veiksmas gali vykti tik pagrindinėje salėje.

 

4. Nusistatykite lokaciją, ar sodybos nuoma Vilniaus rajone, ar kitame mieste?

 

sodyba vilniaus rajone nuoma

 

Vilniaus rajone siūloma iš tikrųjų nemažai sodybų, kurios tinka įvairioms šventėms: nuo gimtadienių iki giminės susitikimą ar net vestuvių. Tačiau ir jų populiarumas didelis, tad rezervacija reikėtų pasirūpinti gerokai iš anksto. Šias vietas savo šventėms renkasi ne tik vilniečiai – atokiau ar kituose miestuose gyvenantiems svečiams tai puiki galimybė apsilankyti sostinėje, tai tokia išvyka gali tapti papildoma atrakcija. Lokacija rajone leidžia pasiūlyti patrauklesnę kainą, tad pavyks ir sutaupyti. Žinoma, kokybe tikrai nenusileidžia ir Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar kituose miestuose esančios švenčių vietos, tačiau rajone įsikūrusios sodybos kainuoja pigiau. Be daugybės kitų privalumų, sodybos suteikia galimybę mėgautis privatumu, o tai išties svarbu norint sukurti jaukią šventę.

Kitas variantas - vilos ir dvarai, kurie yra daug prabangesni, juos dažnai sudaro ne vienas pastatas, o visas jų kompleksas. Čia galima apgyvendinti savo svečius, tad jie idealiai tinka didelėms ir itin svarbioms šventėms. Didesnės vilos ar dvarai siūlo net ne po vieną salę šventei, o taip pat dažnai galima rinktis ir iš įvairių pramogų. Čia puoselėjama aplinka ir gamta, tad nereikia specialiai ieškoti vietos fotosesijoms ar žaidimams lauke.

 

Norite išsinuomoti sodybą prie Vilniaus? Susisiekite dabar!